Ciekawe

Zacznij oszczędzać! Zamów kartę paliwową Moyl i przekonaj się sam

573Views

Ostatnie miesiące przyniosły nam niezwykle niestabilną sytuację gospodarczą, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Najpierw ponad 2-letnia pandemia, a następnie wojna pomiędzy Rosją a Ukraina sprawiły, że drastycznie wzrosły ceny paliw na wszystkich stacjach benzynowych. Podwyżki są tak duże, że regularne tankowanie nawet jednego auta służbowego dosyć silnie uderza w portfele właścicieli wszystkich polskich przedsiębiorstw. Na szczęście na rynku znajdziemy rozwiązania pozwalające na znaczące obniżenie kosztów eksploatacji aut służbowych, które nie wymuszają na nas konieczności ograniczenia użytkowania pojazdów. Takim rozwiązaniem jest karta paliwowa od Moyl.

Czym jest karta paliwowa?

Karta paliwowa to rodzaj środka płatniczego umożliwiającego bezgotówkowe płacenie za usługi związane z tankowaniem i eksploatacją aut służbowych. Oferowana przez firmę Moyl – karta paliwowa dedykowana jest właścicielom firm, posiadającym chociaż jeden pojazd służbowy, a wydawana jest zazwyczaj na konkretny samochód, dzięki czemu korzystać z niej może zarówno przedsiębiorca jak i upoważniony do tego pracownik. Karta paliwowa wyglądem przypomina standardową kartę bankomatową, jednak jest to innowacyjne i zaawansowane narzędzie połączone ze specjalnym oprogramowaniem ułatwiającym zarządzanie firmą.

Zalety karty paliwowej Moyl

Karta paliwowa marki Moyl jest rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorcy posiadającego chociaż jeden samochód zarejestrowany na swoją firmę. Oznacza to, że z zalet karty korzystać mogą zarówno małe, jednoosobowe działalności jak i ogromne firmy posiadające kilkanaście samochodów w swoich garażach.

 

Najistotniejszym i najczęściej wymienianym atutem karty paliwowej jest możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek na zakup paliw. Z przypadku karty paliwowej Moyl są to rabaty od 12 do nawet 25 groszy na jednym litrze paliwa. Tak duże obniżki są możliwe dzięki nieustannym negocjacjom, jakie pracownicy marki Moyl prowadzą z największymi koncernami paliwowymi. Dodatkowo posiadacze tej karty mogą liczyć na wyjątkowo wysoki rabat na zakup akcesoriów samochodowych wynoszący aż 20%.

 

Jak wskazuje artykuł na blogu Moyl “Co to jest karta paliwowa?” – kolejną korzyścią wynikająca z posiadania karty paliwowej jest możliwość korzystania z dedykowanego portalu internetowego ułatwiającego zarządzaniem firmą. Program zapisuje każdą transakcję dokonaną z użyciem karty, dzięki czemu pozwala na bardzo łatwe i szybkie tworzenie raportów oraz comiesięcznych faktur zbiorczych. Stała kontrola nad wydatkami umożliwia również ograniczenie niepotrzebnych wydatków, a także monitorowanie uczciwości pracowników firmy.

 

Karta paliwowa Moyl

Należy także wspomnieć o tym, że karta marki Moyl jest środkiem płatniczym przedpłaconym. Oznacza to, że wymaga ona doładowania wybraną sumą środków przed użyciem. Pominięcie tego kroku sprawia, że karta jest bezużyteczna, co równocześnie zwiększa bezpieczeństwo środków firmowych oraz zabezpiecza je przed ewentualnym złodziejem.

Co zrobić, by otrzymać kartę paliwową Moyl?

Karta paliwowa Moyl jest dedykowana wszystkim przedsiębiorcom posiadającym NIP oraz chociaż jedno zarejestrowane auto. Jej uzyskanie jest również niezwykle proste. Wystarczy wejść na stronę firmy i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podane w nim dane takie jak szacunkowe zapotrzebowanie na paliwo pozwolą pracownikom marki przygotować indywidualną ofertę rabatową dostosowana do potrzeb każdego kontrahent. Należy tutaj podkreślić, że wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z zawarciem umowy i dopiero po zaakceptowaniu przedstawionych przez Moyl warunków przygotowana zostaje umowa właściwa, która jest wstępem do wydania karty paliwowej. Od tej chwili stajemy się członkami społeczności Moyl, którzy mogą korzystać z atrakcyjnych i bardzo korzystnych rabatów, dzięki czemu nasze finanse firmowe tają się zabezpieczone i zoptymalizowane jak nigdy dotąd.

 

 

 

 

https://gla-missions.org/odznaka-jezdze-konno-co-warto-wiedziec/ https://dragonbleuusa.com/poznaj-zalety-i-wady-okien-aluminiowych/ https://teldomains.pl