Jak wybór sali wpływa na organizację konferencji?
Ciekawe

Jak wybór sali wpływa na organizację konferencji?

782Views

Jak to możliwe, że jedne konferencje budzą zachwyt, a o innych lepiej nie pamiętać? Choć winę często zrzuca się na prelegentów, wiele błędów popełniają również organizatorzy.

Organizacja konferencji Warszawa nie bazuje przecież wyłącznie na przygotowaniu ich ciekawego programu, choć nie sposób nie zgodzić się z tym, że również on powinien mieć duże znaczenie. Nie mniej ważne jest to, gdzie spotkanie się odbywa. Tu pojawia się sedno problemu, bo nie każda sala okazuje się być dostosowana do potrzeb wymagających uczestników.

O problemach z dobrą lokalizacją powiedziano już wiele. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że w ostatnich latach samym salom nie poświęca się tyle uwagi, na ile zasługują. Osoby korzystające z nich nie muszą już martwić się o zaplecze audiowizualne. Problemem nadal pozostaje jednak to, że nie wszystkie sale są w stanie zapewnić komfort uczestnikom spotkania. Przeszkodą może być przy tym nie tylko to, że są za małe. Przeszkodzić może także zbyt duża przestrzeń oraz jej nieodpowiednie oświetlenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na automobilklubpolski.pl.