Dom i Wnętrze

Czy dywan do altany to dobry pomysł?

419Views

Zaaranżowanie przytulnej przestrzeni blisko domu nie jest dzisiaj wyzwaniem – do dyspozycji mamy nie tylko rozbudowane komplety mebli ogrodowych, ale również elementy takie jak pergole, parasole ogrodowe, dodatki. Wśród najciekawszych dekoracji wymienia się dywan do altany – czy taki produkt sprawdzi się w naszej przestrzeni wypoczynkowej?

Dywan do altany – jak jest tworzony?

Dywany zewnętrzne to niebanalna propozycja na to, aby zwykłą przestrzeń tarasową czy balkonową zmienić nie do poznania. Dywan do altany całkowicie zmieni odbiór danej przestrzeni, ale tez może być elementem, który wpisze się w konkretne aranżacje. Dywany w stonowanych kolorach możemy wykorzystać na tarasach nowoczesnych czy minimalistycznych, dywany o żywych kolorach sprawdzą się w aranżacjach boho czy rustykalnych. Nowoczesne dywany dedykowane na tarasy i na balkony wykonywane są z tworzyw pochodzących w 100% z recyklingu – oznacza to, że takim zakupem wspieramy środowisko naturalne i dbamy o jego odbudowę. Dywan do altany jest wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, nie wchłania wilgoci czy brudu, na długi czas zachowuje doskonały wygląd. Taki dodatek na tarasie czy na balkonie pozwoli również na skuteczna ochronę naszych stóp przed chłodem.

Wygodne miejsce do odpoczynku

Jak szybko zaprojektować wygodną przestrzeń wypoczynkową na tarasie? Podstawą może być sofa ogrodowa, którą uzupełnimy o dwa wygodne fotele. By móc komfortowo podawać kawę czy herbatę niezbędny okaże się również stolik. Chcąc ochronić się przed słońcem, warto również pomyśleć o zadaszeniu w formie pergoli. Dywan do altany tego typu okaże się świetnym uzupełnieniem przestrzeni i elementem, który nadaje przytulności. Chcąc korzystać z tarasu również wieczorami, pomyślmy o funkcjonalnych lampionach lub lampach solarnych.

z.pl ari.pl apultconsultingsolutions.com