Dom i Wnętrze

Trwałe zestawy garnków

1.07KViews

Na jakość przygotowywanych posiłków wpływa wiele czynników – składniki, sprzęt kuchenny, sposób obróbki, starania i umiejętności kucharza. Aby codziennie serwować naszym najbliższym to, co najlepsze, w kuchennym wyposażeniu nie może zabraknąć wysokiej jakości garnków. Jakie modele okażą się najlepsze?

Zestawy garnków ze stali

Producenci wyposażenia kuchennego oferują garnki wykonane z najróżniejszych tworzyw – szkła, metalu, żeliwa, ceramiki. Wśród miłośników kuchni największą popularnością cieszą się modele ze stali nierdzewnej. Zestawy garnków wykonanych z wysokogatunkowego metalu wyróżniają się na tle innych naczyń. Dlaczego?

Wysokiej klasy stal 18/10 jest niemal niezniszczalna. Możesz być pewien, że nowy, antykorozyjny garnek będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury, ciśnienie oraz ostre detergenty. Modele z domieszkami niklu i chromu mogą być zapiekane w piekarniku i poddawane myciu w zmywarce. Wymiana kuchenki gazowej czy elektrycznej na indukcję nie będzie wymagała kupna nowego kompletu, ponieważ uniwersalne, stalowe garnki posiadają dno kompatybilne z każdą kuchenką. Co więcej, garnki oferowane przez czołowe marki posiadają grube, kilkuwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, które doskonale przewodzi ciepło. W efekcie naczynie szybko się nagrzewa i długo utrzymuje ciepło, co pozwala na redukcję strat energii, a co za tym idzie – na zaoszczędzenie niemałej kwoty na comiesięcznych rachunkach.

Gdzie szukać stalowych garnków?

Zakupy warto zacząć od wizyty na stronie gerlach.pl. W sklepie internetowym cenionego producenta znajdziesz wysokiej klasy naczynia, dzięki którym każda wizyta w kuchni będzie inspirującą, kulinarną podróżą.

https://4sch.pl/brc-dla-branzy-spozywczej/ https://evokerc.com/jezdziectwo-sport-odpowiedni-dla-osob-w-kazdym-wieku/ https://m34.pl/czym-charakteryzuja-sie-nowoczesne-okna-energooszczedne/