Dom i Wnętrze

Materace niestandardowe – co oferują producenci?

831Views

Dla osób bardzo wysokich znalezienie odpowiedniego materaca, który pozwoli wygodnie wyciągnąć się podczas nocnego wypoczynku, graniczy z cudem. Gdzie szukać optymalnych rozwiązań do sypialni osób o dużym wzroście? Jakie wymiary powinien mieć idealny materac? Sprawdź!

Kiedy dwa metry to za mało

Maksymalna długość materacy oferowanych w regularnej sprzedaży wynosi 200 cm. Dwumetrowa długość jest wystarczająca dla osób, których wzrost nie przekracza 180 cm. Dla osób wyższych spanie na takim materacu wiąże się z koniecznością podkurczania nóg i przybierania nienaturalnej pozycji, co skutkuje niewyspaniem, bólami mięśniowymi i kręgosłupa oraz dyskomfortem podczas snu. Nowocześnie producenci łóżek i materacy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób, których potrzeby są nieco większe.

Komfortowe materace niestandardowe

Według ekspertów, powierzchnia, na której śpimy, powinna być o 20 cm większa niż nasz wzrost. Optymalne warunki do nocnego wypoczynku zapewnią materace niestandardowe. Decydując się na taką opcję, kształtujesz swój materac od podstaw. Możesz dokładnie sprecyzować jego wymiary oraz rodzaj wypełnienia. Wybierając spośród materacy kieszeniowych, sprężynowych, lateksowych czy piankowych, możesz dopasować twardość i strukturę powierzchni do indywidualnych potrzeb i swojej wagi. Materace na wymiar zainteresują również właścicieli sypialni o nietypowym kształcie lub trendsetterów, którzy marzą o dużym, okrągłym łóżku w nowoczesnym stylu.

Komfortowy materac dostosowany do Twojej budowy anatomicznej możesz zamówić za pośrednictwem strony studiomaterace.pl.  W ofercie wysokiej klasy producenta znajdziesz szeroki wybór modeli, które sprostają każdym wymaganiom.

poznajauditt.pl https://monsterfunk.com/nowoczesny-taras-ze-schodami-do-ogrodu/ https://hcfsc.org/ile-kosztuje-rejestracja-samochodu-w-polsce/