Poznaj sekrety strzyżenia psów
Ciekawe

Poznaj sekrety strzyżenia psów

655Views

Strzyżenie psów to często nie fanaberia ich opiekunów, ale obowiązek i jedyny sposób na zapewnienie im komfortu. Jakimi zasadami należy się więc kierować chcąc, aby odbyło się w profesjonalny sposób?

Groomer w Krakowie zwraca uwagę przede wszystkim na to, że dziś odchodzi się już od golenia psów aż do gołej skóry, choć jeszcze nie tak dawno można było zaobserwować tego rodzaju praktyki. Jeśli nie ma się odpowiednich umiejętności, taki sposób golenia często prowadzi do zranienia psa. Nie ma też dobrego wpływu na skórę, która tygodniami jest podrażniona, co wiąże się z dużą bolesnością.

Nie powinno się zapominać również o tym, że strzyżenie brudnego psa jest poważnym błędem. Bez względu na to, czy chce się skorzystać ze wsparcia groomera, czy też wykonać tę czynność samodzielnie, należy zatroszczyć się o to, aby pies został wcześniej umyty. W miesiącach zimowych może być to problematyczne zwłaszcza w przypadku większych zwierząt. Na szczęście, w salonach fryzjerskich dla psów często oferowana jest także ta usługa.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na alphavet.pl.

https://adoptionua.com/bezpieczna-zywnosc-na-sklepowych-polkach/ https://annbradforddesign.com/poznaj-popularne-rodzaje-tarasowych-drzwi-uchylnych/ https://dragonbleuusa.com