Jak postępować po depilacji laserowej?
Zdrowie i Uroda

Jak postępować po depilacji laserowej?

906Views

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i imponującemu doświadczeniu wykonujących ją osób, depilacja laserowa Wrocław nie jest zabiegiem skomplikowanym. Nie oznacza to jednak, że natychmiast po opuszczeniu gabinetu można powrócić do wszystkich typowych dla siebie aktywności. Jeśli efekt ma być satysfakcjonujący, warto przyswoić sobie kilka zasad.

Najważniejsze wydaje się postępowanie pacjentki w pierwszych dniach po zabiegu depilacja laserowa Wrocław. Dużo uwagi warto więc wtedy poświęcać wrażliwej skórze. Podczas jej mycia warto stosować tonik albo mleczko wolne od alkoholu, jeśli zaś nie ma się przy sobie tak delikatnych preparatów, najlepszą opcją wydaje się mycie jej jedynie czystą wodą. Miejsca wrażliwe można zasypywać lub smarować kremem, dobrze jest też pamiętać o delikatnym osuszaniu skóry. Gdy podczas zabiegu depilacja dotyczyła również pach, tuż po nim dobrze jest zrezygnować ze stosowania dezodorantów. Jeśli taka konieczność jest nie do uniknięcia, jedynie te o naturalnym składzie zasługują na wykorzystanie. Każdy inny może być niebezpieczny.

zobacz https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ https://beesafe.pl/porady/wyposazenie-po-vin/