Zdrowie i Uroda

Powiększanie ust kwasem hialuronowym: sposób na poprawę wyglądu

1.17KViews

Jednym ze sposobów na poprawę swojego wyglądu jest powiększenie ust. Wykonywany w klinikach medycyny zabieg powiększania ust najczęściej wykonywany jest przy pomocy kwasu hialuronowego. Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach jest zabiegiem, na którego wykonanie decyduje się coraz więcej kobiet.

 

Jak wygląda powiększanie ust?

 

Powiększanie ust w gabinecie Filine w Katowicach można wykonać w każdej wolnej chwili: zabieg trwa tylko 45 minut. Zabieg, który wykonywany jest w gabinecie Filine.pl polega na tym, że obręb czerwieni wargowej przy pomocy ampułko-strzykawki i niezwykle cienkiej igły wprowadzany jest kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest substancją, która występuje w naszym organizmie; zabieg powiększania warg tą metodą ma tę zaletę, iż bardzo rzadko zdarzają się na niego reakcje uczuleniowe: mogą zdarzyć się tylko u pacjentek z nadwrażliwością na kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy ma wyjątkową zdolność do wiązania wody; efektem zabiegu są więc nie tylko powiększone, ale także głęboko nawilżone usta. Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast. Utrzymuje się aż do momentu, gdyż kwas hialuronowy zostanie całkowicie wchłonięty; trwa to u jednych pacjentek pół roku, u innych dwa razy dłużej. Po wykonaniu zabiegu można wrócić do normalnych zajęć.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o zabiegu powiększania ust?

Efekty zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym nie są trwałe, po kilku miesiącach są niewidoczne. To, że skutki zabiegu są odwracalne dla niektórych kobiet jest jedną z jego zalet. W przypadku, gdy pacjentce zależy na tym, aby efekt utrzymał się dłużej, istnieje możliwość ponownego wykonania. Każdy kolejny zabieg sprawia, że efekt utrzymuje się dłużej.

Jaki efekt zostanie osiągnięty dużo zależy od oczekiwań pacjentki. Można efekt przerysować, gdy pacjentka nie zachowa rozsądku.

https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://beesafe.pl/porady/samochod-do-20-tys/