Dom i Wnętrze

Kuchnie biało-drewniane systemowe

1.59KViews

Kuchnie systemowe to rozwiązanie praktyczne, pozwalające w łatwy sposób zorganizować przestrzeń kuchenną. Są to zestawy bardzo atrakcyjne wizualnie, a przy tym praktyczne i spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania. Szczególnie wyróżniają się kuchnie biało-drewniane, które zachwycają niebanalnym designem i ponadczasowym połączeniem kolorów. W takiej kuchni zawsze panuje przyjemna, domowa atmosfera, więc miło się w niej przebywa.

 

Kuchnie biało-drewniane – nowoczesne rozwiązania

Nowoczesne, systemowe kuchnie biało-drewniane pozwalają na stworzenie aranżacji, wyrażających pęd współczesnego życia. Dają one możliwość ciągłych zmian, zarówno tych zaplanowanych, jak i spontanicznych. Dzięki systemowym rozwiązaniom można z łatwością przemeblować kuchnię, gdy tylko przyjdzie na to ochota. Co ważne, takie zestawy mebli są bardzo trwałe i wygodne w użytkowaniu. Nadają się do pomieszczeń standardowych oraz tych trudnych do umeblowania, czyli małych lub nieustawnych.

Jeśli chodzi o kolorystykę nowoczesnych mebli, to biel z drewnem jest zdecydowanie w czołówce. Takie zestawy są łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym świetnie wpisują się w minimalistyczny trend w wystroju wnętrz.

 

Kuchnie biało-drewniane – przykładowe systemy

Systemów kuchennych jest naprawdę dużo, ale to kuchnie biało-drewniane są najchętniej kupowane. Ciekawym rozwiązaniem jest m.in. zestaw Olivia Soft, gdzie poszczególne szafki są wyposażone w ramowe fronty oraz aluminiowe uchwyty. Kolekcja przeznaczona jest dla osób aktywnych, które cenią komfortowe rozwiązania.

Warto też zwrócić uwagę na system Mia cynamonowa akacja. Fronty są wykonane z płyty laminowanej w połączeniu z błyszczącą płytą akrylową, co daje oryginalny efekt dekoracyjny. To doskonały system do wnętrz niewielkich, ponieważ do wyboru są liczne szafki w standardowych oraz nietypowych rozmiarach. Połączenie ciepłego cynamonu z chłodną bielą wygląda bardzo stylowo.

umie.com.pl https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ travel.com.pl