Ciekawe

Na jaką kolonię wysłać swoje dziecko?

463Views

Każde dziecko czeka na nadejście lipca i sierpnia. Dwa miesiące, jakie oznaczać mogą beztroski wypoczynek i czas wolny od szkoły. Tak, jak najbardziej tak należy traktować ten czas, kiedy to w końcu będzie można wstawać o dowolnej porze. Wielu rodziców myśli o tym, aby swoją pociechę wysłać na kolonię. Dobry pomysł na zagospodarowanie kilkunastu dni w ciągu dwóch miesięcy wolnego.

Wakacyjny relaks

Róża Wiatrów już od wielu lat organizuje takie kolonie, jakie przeznaczone są dla różnych grup wiekowych. Jednym z nich jest wyjazd, który nosi nazwę Szczyt Lata. Skoro okres letni, to trzeba sprawdzić, jak będzie można bawić się na takim wyjeździe. Otóż jest to kolonia, gdzie dzieci wyjeżdżają w góry. Na Podhale, gdzie można doskonale spędzić czas. W trakcie jego trwania każde dziecko będzie uczestniczyło w licznych spacerach z atrakcjami po podhalańskich szlakach. To także leśny kamuflaż, dzięki czemu każde dziecko będzie miało szansę zmienić się nie do poznania. Nie można zapomnieć także o leniuchowaniu na górskich łąkach, dzięki czemu każdy uczestnik się co nieco opali. Zostanie zorganizowana pełna przygód gra terenowa, zjazdy i wygibasy na wodnej ślizgawce oraz wiele innych atrakcji, jakie umilą czas na wyjeździe.

Zabawy z Nerfem w dłoni

Kolonie 2023 to także zabawy z Nerfem w dłoni, czyli z popularną bronią, która została stworzona z myślą o najmłodszych. Bezpieczna, pozwala na zaplanowanie wielu wspaniałych zabaw, jakie będzie można poznać właśnie podczas takiego wyjazdu. To m.in. pole bitwy, gdzie dzieci zostaną podzielone na dwie drużyny, jakie będą bronić swoich baz. Nie można jednak zapomnieć także o tym, aby atakować przewodnika, starając się zdobyć władzę nad jego bazą. To także rozgrywki według ustalonych scenariuszy szkoleniowych. Może to niemożliwe, ale takie zabawy z Nerfem w dłoniach, doskonale wpływają na utrzymanie kondycji u dziecka. Do tego pozwalają na spędzenie dużej czasu ilości na świeżym powietrzu.

Kolonie żeglarskie dla najmłodszych

Połączone są one także z innymi aktywnościami ruchowymi na dworze i w ośrodku. Głównym motywem przewodnim jest zapoznanie najmłodszych dzieci z żeglarstwem, które jest niesamowitą przygodą. Dzieci dowiedzą się, czym jest sprzęt żeglarski, jak należy zachowywać się na wodzie, aby nie zagrażać sobie lub innym osobom, zostaną poprowadzone zajęcia teoretyczne z budowy jachtu i wiele innych. To także piesze wycieczki, kąpiele wodne i wiele innych atrakcji. 

 

https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ tiae.pl https://aappulications.org/odmladzanie-twarzy-z-pomoca-ultradzwiekow-poznaj-mozliwosci-zabiegu-hifu/