Ciekawe

Maty ochronne – idealne do biura

1.17KViews

Prowadząc firmę, koniecznie trzeba zadbać o jej wizerunek. W myśl zasady, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, przestrzeń biurowa powinna prezentować się nienagannie. Czasem ten obraz mogą zakłócić przetarte i zarysowane podłogi, bądź zniszczone wykładziny. Można temu zapobiec, stosując maty ochronne.

Maty ochronne – niewidoczna pomoc lub dopełnienie aranżacji

Maty ochronne mogą być transparentne. W związku z tym widoczne są jedynie ich krawędzie, a poza tym stapiają się z podłogą i nie zaburzają aranżacji. Na transparentne maty z poliwęglanu mogą się zdecydować firmy, w których podłoga w biurze wykonana jest z drewna bądź paneli i chcą ochronić powierzchnię przed zarysowaniem i zniszczeniem. Remonty czy to cyklinowanie, czy konieczność wymiany generują dodatkowe koszty, które rzecz jasna w firmie muszą być jak najbardziej ograniczane. Jeśli już podłoga została zniszczona można także wykorzystać maty ochronne, które zapobiegną dalszym uszkodzeniom. W tym przypadku warto wybrać maty z nadrukiem UV, który zasłoni miejsca, w których podłoga uległa zniszczeniu. W przypadku podłogi drewnianej można zdecydować się na druk UV, na którym widnieje wzór drewna.

Maty ochronne antypoślizgowe – w służbie BHP

Wypadki w pracy czasem bywają kuriozalne. Przyczyną może być nawet śliska podłoga. Dlatego warto pod krzesła na kółkach używać mat ochronnych z poliwęglanu, który ma właściwości antypoślizgowe. Maty ochronne z kolcami od spodu doskonale przywierają do powierzchni takich jak wykładziny czy dywany. Nie przesuwają się i chronią włókno przed ścieraniem. Dzięki temu podłoga zawsze wygląda estetycznie i nienagannie, a przychodzący klienci i kontrahenci mogą to od razu zauważyć. Wylana kawa na wykładzinie w biurze to prawdziwy problem, gdyż wymaga gruntownego czyszczenia z użyciem środków chemicznych. Stosując maty zmniejsza się prawdopodobieństwo takiej sytuacji. Jeśli gorący napój wyleje się na matę wystarczy ją przetrzeć, a nie pozostanie żaden ślad, a dodatkowo struktura maty nie zostanie naruszona, gdyż poliwęglan jest odporny zarówno na niską, jak i wysoką temperaturę.

Można wybierać również maty wykonane z polipropylenu, który jest także trwały i odporny na uszkodzenia. Takie maty występują w szerokiej palecie kolorystycznej. Można również zdecydować się na spersonalizowaną matę. Przesłanie grafiki do firmy je wykonującej pozwoli stworzyć matę z nazwą firmy, logo bądź wybranym, ulubionym motywem. To doskonały wybór dla każdej firmy, która chce się wyróżnić i podkreślić swój prestiż.

Więcej informacji znajdziesz na stronie maty ochronne

https://banbanbook.com/okna-panoramiczne-prosty-sposob-na-naturalne-doswietlenie-pomieszczen/ https://beesafe.pl/porady/oc-na-miesiac-krotkoterminowe/ https://antonraby.com/fotel-wiszacy-rattanowy-niebanalny-mebel-na-taras/