Ciekawe

Park linowy – adrenalina na najwyższym poziomie

698Views

Park linowy to miejsce, w którym można znakomicie się odprężyć, a przy tym spróbować swoich sił na różnych trasach. Bardzo atrakcyjną ofertę ma pod tym względem parklinowyjachranka.pl, znajdujący się przy Zalewie Zegrzyńskim. Jest to niezwykle malownicze miejsce, w którym można spędzić czas z całą rodziną czy znajomymi. Do wyboru są trasy o różnym stopniu trudności, a bezpieczeństwa użytkowników pilnuje doświadczona obsługa.

 

Park linowy – trasy dla każdego

Najbardziej wymagającą trasą, jaką oferuje parklinowyjachranka.pl, jest trasa Trudna. To propozycja dla młodzieży i dorosłych, mających niezłą kondycję fizyczną. Podwyższony poziom adrenaliny zapewnia zjazd na bloczku po linie o długości aż 62 m. Warto też wspomnieć, że na trasie znajdują się 22 przeszkody, wzbudzające wyjątkowe emocje nawet u najbardziej zaprawionych w bojach wspinaczy.

Nieco mniej wymagająca jest trasa Standard przeznaczona dla młodzieży i dorosłych. Mierzy aż 211 m i składa się z 22 przeszkód. Podczas jej pokonywania nieraz trzeba zrobić szpagat czy trawersować po sieci, a to wcale nie jest proste. Starszym dzieciom i młodzieży na pewno przypadnie do gustu trasa Junior, na której znajdują się mosty zwodzone czy tygrysie obręcze. Maluchy mają do dyspozycji trasę o długości 81 m z 14 przeszkodami, takimi jak pajęczyny, kacza kładka czy wejście po pochylni. Cała trasa Maluch jest zabezpieczona osiatkowaniem.

 

Niezapomniane urodziny w parku linowym

Skarby Piratów, Misja Kosmiczna, Bal Kopciuszka, Football czy Ognisko to urodzinowe menu przygotowane przez parklinowyjachranka.com specjalnie dla najmłodszych miłośników wspinaczki. Dzieci do 6. roku życia mogą w trakcie urodzin korzystać z trasy Maluch, natomiast starsze dzieci z trasy Junior.

Jubilat otrzymuje mega kartkę urodzinową, a w strefie malucha można korzystać z basenu z kulkami, trampoliny, dmuchanego zamku i nowoczesnego placu zabaw. Takie urodziny na pewno będą niezapomniane.