Dom i Wnętrze

Jaki kolor mebli kuchennych jest modny w obecnych czasach?

750Views

Kuchnia ma stać się sercem całego pomieszczenia. W wielkim domu, w małym mieszkaniu, w kawalerce – chcemy stać się posiadaczami nie tylko funkcjonalnej, ale również estetycznej urządzonej kuchni. Jaki kolor mebli kuchennych jest modny w obecnych czasach?

Modne i piękne

Jaki kolor mebli kuchennych jest modny? Nie da się w jednoznaczny sposób odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ architekci mają nam do zaoferowania naprawdę wiele. Można tu chociażby opowiedzieć o kolorze białym, który zawsze jest modny. Chociażby nie wiadomo co się działo, białe meble kuchenne zawsze będą na absolutnym topie. Można je wybrać w ciekawym połączeniu ze złotymi dodatkami, żeby ten biały nie wydawał nam się tak nudny. Biel i złoto prezentują się niezwykle elegancko, pięknie, a do tego modnie. Jest to dobra propozycja nie tylko do małych, ale również do dużych kuchni.

Jaki kolor mebli kuchennych jest modny w polskich domach?

Może ucieknijmy trochę od tego, co jest tak uniwersalne na korzyść czegoś mniej oczywistego. Czy modną propozycją będzie butelkowa zieleń? Oczywiście, że tak. Jedna z najciekawszych propozycji, która świetnie sprawdzi się w dużej, domowej kuchni. Chociaż tego rodzaju meble można także zaprosić do małej kuchni. Przy czym przyda się odpowiedni rodzaj oświetlenia. Mówiąc o modzie nie zapominajmy także o kolorze granatowym. Kolor mniej oficjalny, ale jak najbardziej modny, efektownie prezentujący się np. w zestawieniu z białymi ścianami. Jest wiele modnych propozycji, jeżeli chodzi o modne kolory mebli kuchennych.

 

https://holard.net/homologacja-butli-lpg-sposob-na-niemale-oszczednosci/ https://hellheaven.pl/przeszklenie-eclaz-wpusc-wiecej-swiatla-do-swojego-domu/ https://globecarp.pl/funkcjonalne-palenisko-ogrodowe-kwadratowe-sposob-na-niebagatelna-aranzacje/