Dom i Wnętrze

Jak urządzić nowoczesny przedpokój?

890Views

Nowoczesny przedpokój to takie miejsce, które ma witać i jednocześnie zachęcać do tego aby zagłębić się w dalszej części domu. Bardzo często pomijany podczas starannej aranżacji musi pełnić ważne role w naszym domu. Warto przyłożyć się do jego urządzenia.

Nowoczesny przedpokój i wyposażenie

Nowoczesny przedpokój to oszczędny minimalizm, który od razu mówi nam, że nie będziemy musieli kupować tutaj wielkiej ilości mebli. Bardzo często można spotkać tutaj jedną komodę oraz lustro. W wielu domach w takim miejscu znaleźć można również szafy, które wykonane są specjalnie na wymiar pod kolor ścian, dzięki czemu nie burzą harmonii minimalizmu panującego w przedpokoju. Żadnych zbędnych ozdobników, które z reguły zarezerwowane są dla miłośników stylu tradycyjnego.

Kolory w przedpokoju

Ciekawą ozdobą w takim pomieszczeniu może być sama ściana. Jeżeli całe wyposażenie będzie w kolorze jasnym, to postarajmy się o ścianę w innym odcieniu kolorystycznym. Nowoczesny przedpokój, który jest dobrze oświetlony może mieć ściany ciemne. Jednak takie rozwiązanie należy stosować w przypadku dużych pomieszczeń, ponieważ ciemny kolor wpływa optycznie na zmniejszenie całej przestrzeni. Mały przedpokój powinien mieć ściany w kolorze jasnym. Aby nie zlewały się one z jasnym kolorem wyposażenia postawmy na tynk dekoracyjny (np.trawertyn), który pozwala na stworzenie ciekawych detali na naszych ścianach. Wśród jasnych kolorów można znaleźć ecru, biel, śmietankę oraz różne odcienie szarości cieszące się w ostatnich czasach popularnością. 

zobacz wiecej zobacz https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/