Zdrowie i Uroda

Dwustrumieniowy respirator – nowoczesny sprzęt do szpitali

955Views

Rodzaj sprzętu używanego w szpitalach ma ogromny wpływ na jakość usług, komfort pacjentów, efektywność leczenia. Dedykowane szpitalom i ośrodkom specjalistycznym urządzenia muszą spełniać szereg rygorystycznych norm, regularnie muszą być poddawane konserwacji i przeglądom technicznym. Nowoczesne placówki idące z duchem czasu inwestują w innowacyjne maszyny, dzięki którym leczenie przebiega znacznie lepiej. Jedną z ciekawych nowości na rynku jest dwustrumieniowy respirator. Jak działa innowacyjne urządzenie?

Innowacyjne urządzenia do chirurgii TwinStream – komfort dla pacjentów i lekarzy

Dwustrumieniowy respirator TwinStream wzbogacony o moduł JetModifier przeznaczony jest dla pacjentów z ostrym uszkodzeniem płuc i klatki piersiowej oraz chorych z oporem dróg oddechowych wywołanym innym sposobem leczenia. Dwustrumieniowy respirator  umożliwia również prawidłową wentylację podczas zabiegów dróg oddechowych prowadzonych w układzie otwartym. Do tego typu zabiegów zaliczyć możemy na przykład operacje fonochirurgiczne, bronchoskopowe, resekcję tchawicy czy zabiegi na spadniętym płucu. W przeciwieństwie do standardowych respiratorów, nowoczesny model dwustrumieniowy jest zdolne do utrzymania w stanie otwartym przez cały czas wentylacji zapadniętych pęcherzyków płucnych.

Urządzenia do chirurgii  – jakość to priorytet

Podczas wyposażenia placówki medycznej, nie można zdawać się na przypadek. Aby mieć pewność, że urządzenia do chirurgii będą jak najlepiej służyły pacjentom i lekarzom, należy wybierać sprzęt cenionych producentów od lat funkcjonujących na rynku. Tego typu urządzenia powinny posiadać odpowiednie certyfikaty i spełniać ściśle określone normy.