Zdrowie i Uroda

Dwa rodzaje kostiumów

733Views

Każdy podczas wakacji chce dobrze wyglądać i znakomicie się czuć. Dotyczy to zarówno mężczyzn i kobiet. Jednak przede wszystkim piękniejsza płeć będzie przykładać większą wagę do odpowiedniego wyglądu. Mimo wielkiego wyboru produktów dobór odpowiedniego stroju na plażę może być kwestią mocno problematyczną.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe czy jednoczęściowe?

Jeśli mówimy o plażowej modzie damskiej, to na czoło wychodzą dwie najpopularniejsze propozycje skierowane dla kobiet. Mowa tutaj o strojach kąpielowych dwuczęściowych, a także posiadających jedną część. Jedne i drugie posiadają szereg wad, ale także i zalet, o których warto wspomnieć i je zaakcentować. Który będzie lepszym wyborem?

Odpowiedni wygląd kluczem do sukcesu

Pierwszą sprawą, poza oczywistą kwestią wyboru najładniejszego (optycznie) kostiumu, będzie jego sposób układania się na kobiecym ciele. Jest to bardzo indywidualna sprawa, która będzie zależeć od predyspozycji ciała osoby, która kostium mierzy, jak i kroju, szycia i sposobu wykonania produktu. Nie ma zatem jednej, konkretnej rady i odpowiedzi na pytanie: co lepiej będzie się układać – stroje kąpielowe dwuczęściowe czy jednoczęściowe? Najlepiej zbadać to na własnym przykładzie.

Który kostium bardziej wyszczupla i podkreśla kobiecość?

Przyjęło się, że stroje kąpielowe jednoczęściowe są przeznaczone dla kobiet o nieco bardziej obłych kształtach. Nic bardziej mylnego. Choć faktycznie najczęściej taki strój będzie zakrywał brzuch (który może być powodem kompleksów), to źle dobrany i zbyt ciasny może przynieść efekt odwrotny do zakładanego. Okazuje się zatem, że jest często powielany, niesprawdzony mit. Warto wybrać taki strój, który nie będzie zbyt ciasny i pozwoli skórze nie tylko oddychać. Dobry dobór fasonu sprawi, że ten element ubioru podkreśli kobiece kształty i uwydatni ich zalety.

Dla kogo strój dwuczęściowy?

Projektanci prześcigają się w opracowywaniu nowych wzorów, fasonów i sposobów wykonania strojów kąpielowych. Na rynku są dostępne stroje kąpielowe dwuczęściowe, które posiadają specjalnie dobrany materiał, powodujący optyczne wyszczuplenie ciała. „Dwuczęsciówka” może zatem być świetnym wyborem dla każdej kobiety. Jak wspomniano wyżej, mit o strojach jednoczęściowych można włożyć w bajki. Zarówno kobiety bardzo szczupłe, jak i te o nieco większych kształtach powinny wypróbować oba rodzaje kostiumów i dobrać taki, który będzie prezentować się najatrakcyjniej i który sprawi, że wakacyjny wypoczynek będzie wspominany przez długie lata.

ubezpieczenie motocykla https://benmeirovitz.com/wybieramy-meble-tarasowe-z-drewna-egzotycznego/ lampy ogrodowe kule