Biznes

Duża sala konferencyjna w centrum Krakowa, blisko Rynk

1.78KViews

Miasto Królów Kraków cieszy się popularnością w całej Polsce. Miejsce to nagminnie jest odwiedzane przez turystów z całego świata. Poza rekreacją, Kraków idealnie nadaje się jako tło dla spotkań biznesowych, takich jak konferencje. W tak dużym mieście znalezienie sali konferencyjnej może przysparzać wielu problemów, ze względu na ogromną konkurencję hoteli i centrów konferencyjnych. Spieszymy z pomocą wyboru i polecamy naszą stronę internetową http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/, na której znajdziesz najciekawsze oferty. Jednocześnie przedstawiamy 2 miejsca posiadające duże sale konferencyjne w samym sercu Krakowa, które mogą przykuć Twoją uwagę.

 

PURO Kraków Kazimierz

PURO powstało w okolicy Bulwarów Wiślanych, w starej żydowskiej okolicy, cieszącej się we współczesnych czasach wielką popularnością. 4 eleganckie sale konferencyjne, wyposażone w najlepszy sprzęt stanowią w sumie powierzchnię równą 260m2. Największa z całej czwórki sala konferencyjna nadaje się na konferencje dla 120 osób. Hotelowa restauracja Halicka oferuje usługi cateringowe i serwuje dania kuchni międzynarodowej, wykorzystując lokalne produkty. Obok restauracji znajduje się również piekarnio-kawiarnia MAK Bread&Coffee, do której warto przyjść na świeże śniadanie. Pokoje wyposażone są w niezwykłym, minimalistycznym stylu, z materacami szwedzkiej marki Hilding oraz tabletami, stanowiącymi urządzenia sterujące elektroniką pomieszczeń. Wśród 256 miejsc noclegowych można wybrać pokoje spośród typów: Classic, Deluxe, Apartament i Apartament Executive. Warto spojrzeć na kalendarz aktywności hotelu, aby nie przegapić jednego z wielu wspaniałych wydarzeń na terenie obiektu –od różnorakich imprez muzycznych, po sportowe eventy, typu joga pilates, itp. W ramach relaksu PURO zaprasza również do skorzystania z oferty Prisma SPA. W wolnym czasie grzechem byłoby nie wykorzystać atutu lokalizacji hotelu i nie zwiedzić jednego z najpiękniejszych miast Polski ze swoją wyjątkową architekturą i klimatem.

 

Międzynarodowe Centrum Kultury – Zespół Konferencyjny Pod Kruki

Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Krakowa, dokładnie w sercu Starego Miasta. Miejsce ukorzenione jest w historii tego miasta i ma status narodowej instytucji kultury, która prowadzi wszelaką działalność badawczą. Poza tym oferuje wynajem 8 sal konferencyjnych. Największa sala konferencyjna mieści do 200 osób przy teatralnym ułożeniu krzeseł. Ponadto ten zabytkowy budynek oddaje inne ciekawe sale konferencyjne, takie jak: przeszklone Patio, dwa foyer, dwie sale seminaryjne w piwnicach i jedną na czwartym piętrze oraz Salę Panoramiczną. Wszystkie wyposażone w wysokiej jakości sprzęt audiowizualny. Miejsce to niestety nie dysponuje żadnymi miejscami noclegowymi ani własną restauracją, lecz w przypadku takiej lokalizacji zawsze można skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej Starego Miasta. Mimo wszystko zapewniamy, że konferencje i szkolenia w tym miejscu nie należą do banalnych i na pewno taki wybór zrobi niemałe wrażenie na Twoich Gościach.

Wyjątkowa sala konferencyjna w sercu Krakowa do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj i ciesz się owocnym spotkaniem.

live url https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/