Zdrowie i Uroda

Czy akryl jest bezpieczny?

803Views

Od pewnego czasu toczy się zaciekła dyskusja, czy paznokcie akrylowe są bezpieczne dla naszego zdrowia. Metoda akrylowa zdobienia paznokci nadal jest popularna, mimo że kilka lat temu na moment została wyparta przez żele.

Skąd popularność metody akrylowej?

Paznokcie akrylowe zapewniają efekt idealnego manicure, gdyż są wykonane z plastycznego i trwałego tworzywa sztucznego. Kobiety decydują się na akryl ze względu na możliwość ukrycia wszelkich niedoskonałości na naturalnej płytce paznokcia.Paznokcie akrylowe umożliwiają wykonanie trwałych zdobień, które na naturalnej płytce nie byłyby tak trwałe i efektowne.To również doskonała metoda na brzydki nałóg – obgryzanie paznokci. Często ciężko pozbyć się nawyku i z nim walczyć. Paznokcie akrylowe pomagają pozbyć się problemu.

Metoda akrylowa zdobienia paznokci a bezpieczeństwo

W latach 60 paznokcie akrylowe wykonywane były ze szkodliwych związków. Z czasem jednak zakazano stosowania szkodliwego metylu. Zastąpiono go etylem, a ten jest w pełni bezpieczny do stosowania na naturalną płytkę paznokcia.Obecnie kosmetologia stale się rozwija. Coraz większa świadomość społeczeństwa i większe nastawienia na zdrowy tryb życia na dobre zagościły również i w tej dziedzinie. Dlatego akryl przechodzi najróżniejsze testy, aby zagwarantować bezpieczeństwo użytkowania potwierdzone certyfikatami.

Metoda akrylowa zdobienia paznokci – zalety

Manicure akrylowy jest obecnie najtrwalszą metodą stylizacji paznokci. Dzięki temu na długi czas można zapomnieć o malowaniu paznokci, by wyglądały estetycznie. Profesjonalnie wykonany manicure akrylowy powinien utrzymać się na paznokciach nawet do 3 tygodni.Kobiety, które marzą o długich i pięknych paznokciach rozwiązania szukają właśnie w akrylu. I słusznie…dzięki temu można skutecznie i na długo przedłużyć paznokcie, wykonać efektowne zdobienia, czy nadać zupełnie inny kształt naturalnej płytki.

Idealne zdobienia za pomocą akrylu

Akryl jest obecnie najlepszym materiałem do wykonywania zdobień. Jest elastyczny, plastyczny i trwały. Odpowiedni materiał, odpowiednia profesjonalistka i bogata wyobraźnia to bogactwo wzorów na miarę twórczości artystycznej. Dzięki temu powstają wzory, które są nie tylko dodatkiem do sylwestrowej zabawy, czy balu karnawałowego. Zdobienie paznokci akrylem to również delikatny i gustowny manicure do pracy.

Dłonie to wizytówka kobiety. O ich wyglądzie decydują w dużej mierze paznokcie. Zadbane i wypielęgnowane są dużym atutem kobiety. Możliwości, jakie niesie ze sobą metoda akrylowa zdobienia paznokci to doskonałe rozwiązanie na trwały i piękny manicure.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda akrylowa zdobienia paznokci https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-akrylowa/.

http://saw-iso.pl/technorattanowe-meble-ogrodowe-lezaki-dopasowane-do-potrzeb/ https://xann.pl/sitemap https://eltying.com.pl/samochod-z-rynku-wtornego-jak-sprawdzic-czy-auto-nie-jest-kradzione/