Ciekawe

Bogate wnętrze słodkich wypieków  

554Views

Wypieki czy słodycze DIY to dziś świetne urozmaicenie na różnych imprezach firmowych, weselach czy innych przyjęciach. W czasach, gdzie coraz więcej osób zwraca uwagę na składy i odrzuca to co niekorzystne dla organizmów warto postawić na produkty najwyższej jakości. Wielu osobom może wydawać się, że słodycze produkowane na masową skalę nie mogą cechować się prostymi i krótkimi składami, ale jednak jest to możliwe. 

Nadziej się naturalnie!

Jakże w błędzie są ci, którzy sądzą, że np. nadzienia cukiernicze można jedynie produkować z dużą ilością chemicznych dodatków! Dziś, dostępne są nadzienia owocowe na bazie mrożonych owoców, gdzie ich zawartość to nawet 99 %! Dostępne są różne smaki: jabłko do przygotowania pysznej szarlotki, wiśnia do kruchej tarty czy brzoskwinia, która będzie doskonałym dodatkiem do deserów z mascarpone. Takie nadzienia nadają się zarówno do zapiekania w środku, jak i pomiędzy. Pysznie komponują się z ciastem drożdżowym, kruchym czy też francuskim.

Proste składy to pyszne wypieki

Nadzienia o takim prostym składzie, nie tylko są zdrowsze. Ich zadanie to przede wszystkim wzbogacenie wyrobów cukierniczych o owocowy smak i lekkie soczyste nuty. Jest to propozycja dla cukierni, hoteli, domów weselnych i miejsc, gdzie wypieka się ciasta, ciasteczka i przygotowuje desery na większą skalę.

Czekolady, praliny, bombonierki

Proste składy dotyczą również słodyczy. Tym wszystkim szkodliwym dodatkom warto powiedzieć stop, bo dziś rynek daje nam wybór w postaci produktów na bazie mleka zagęszczonego, syropów, cukru i tłuszczu. Bez obaw, komponenty cechuje odpowiednia konsystencja, zależna od potrzeb. Istnieje możliwość wyboru komponentów o płynnej i ciągnącej strukturze, jak i gęstej i urywanej. To świetna opcja na urozmaicenie wyrobów cukierniczych.

Producent wsadów i nadzienia Eurohansa z niezwykłą starannością przygotowuje zarówno nadzienia owocowe, jak i wsady do słodyczy. Bez zbędnych dodatków, za to opierając składy swoich produktów o wysokiej jakości i jak najbardziej naturalne komponenty.