Zdrowie i Uroda

Modelowanie ust sposobem na piękniejszy wygląd!

939Views

Piękna i zadbana skóra to nasza najlepsza wizytówka – codzienną rutyną powinno być dla nas dokładne tonizowanie i nawilżanie skóry twarzy. Niestety wraz z upływem lat skóra staje się bardziej podatna na uszkodzenia, odwodnienie, działanie wolnych rodników. Wszystko za sprawą zmniejszającej się ilości kwasu hialuronowego w skórze. Czym jest kwas hialuronowy i czy możliwe jest jego uzupełnienie?

Kwas hialuronowy pomocny czy modelowaniu ust

Kwas hialuronowy to substancja występująca naturalnie w naszym organizmie, wiążąca wodę w komórkach i wpływająca na elastyczność naszej skóry. Ubytek tego składnika wpływa przede wszystkim na proces powstawania pierwszych zmarszczek.
Dzisiaj ubytki kwasu hialuronowego w organizmie możemy uzupełniać poprzez proste zabiegi medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy stosowany jest przede wszystkim do wygładzania niewielkich zmarszczek oraz do konturowania twarzy. Coraz więcej osób decyduje się także na modelowanie ust przy pomocy kwasu hialuronowego, dzięki któremu możliwe jest powiększenie czerwieni ust i uwydatnienie ich. Zabieg modelowania ust przy pomocy tej substancji należy do jednych z najczęściej wykonywanych – jest bezpieczny, bezbolesny, nie wymaga wcześniejszego przygotowania, a efekty widoczne są praktycznie od razu.
Co warto wiedzieć przed samym zabiegiem? Sam zabieg trwa ok. 20-30 minut, wraz z przygotowaniem. Tuż po zabiegu możliwe jest wystąpienie niewielkiej opuchlizny, która ustępuje po 48 godzinach. Efekty zastosowania kwasu hialuronowego utrzymują się ok 9-12 miesięcy. Po tym czasie substancja jest usuwana z organizmu, a zabieg można powtórzyć.

Czy zabiegi medycyny estetycznej z użyciem kwasu hialuronowego są bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Kwas hialuronowy stosowany podczas zabiegów medycyny estetycznej jest odpowiednio przebadany, nie powoduje reakcji alergicznych. Przed zabiegiem konieczne jest również odbycie wywiadu lekarskiego.

https://puneonlinemall.com/kluczem-do-odpowiedniego-stroju-kapielowego-jest-wiedza-na-temat-ciala-i-poczucie-wlasnej-wartosci/ https://venndo.pl https://greaterrangedj.com/jazda-konna-sport-odpowiedni-dla-kazdego/