Jak płytki Aparici zdobyły uznanie Polaków?
Dom i Wnętrze

Jak płytki Aparici zdobyły uznanie Polaków?

813Views

Firmy, dzięki którym na polskim rynku zyskaliśmy możliwość cieszenia się pięknem kafelków hiszpańskich i włoskich, zwykle dają się poznać jako te, które posiadają duże doświadczenie rynkowe.

Nie inaczej jest wówczas, gdy analizujemy historię firmy, dzięki której dziś na polskim rynku goszczą płytki Aparici. Pierwsze płytki twórcy firmy powstawały jeszcze w latach czterdziestych, przełomowy okazał się jednak rok 1961. To właśnie wtedy powstała niewielka fabryka, która pomogła w przynajmniej częściowej automatyzacji procesu powstawania płytek.

Kolekcje takie, jak Aparici Carpet Vestige Natural potwierdzają, że myśl przewodnia firmy nie traci na aktualności pomimo upływu lat. Stanowią najlepszy dowód na to, że moda na płytki nie jest czymś, co mogłoby przeminąć. Potwierdzają też, że może się ona utrzymywać przez wiele lat, a kolejne rozwiązania mogą łączyć w sobie to, co klasyczne oraz to, co nowoczesne. Eleganckie płytki podbiły serca Polaków swoim pięknem oraz dążeniem do tego, aby ich jakość umożliwiała ich wieloletnie użytkowanie.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.

https://buzzhouse.pl/nowoczesnosc-z-nuta-retrospekcji-meble-loftowe-jako-kwintesencja-stylu/ zobacz live url