Zdrowie i Uroda

Wyróżnij swoją siłownię!

289Views

Prowadzenie swojego biznesu wymaga ciągłego rozwoju. Tylko dzięki wychodzeniu naprzeciw potrzebom klientów i elastycznemu reagowaniu na trendy możesz odnieść sukces. Nie inaczej jest na rynku wellness, który w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy rozkwit. Co zrobić, aby wyróżnić swoją siłownię, klub fitness czy gabinet SPA z szeregu innych, podobnych do siebie miejsc? Sprawdź nasze rady!

Innowacyjne urządzenia do modelowania sylwetki – atrakcyjna nowość w Twoim salonie

Osoby odwiedzające kluby fitness przeważnie oczekują szybkich efektów. Niestety, wyciskanie siódmych potów na bieżni, podnoszenie ciężarów i intensywne treningi pod okiem trenera nie zawsze przynoszą zadowalające rezultaty, co może skutkować zniechęceniem, a co za tym idzie – rezygnacją z karnetu. Wyposażając swój klub w urządzenia do modelowania sylwetki, otwierasz przed swoimi klientami całkiem nowe możliwości. Innowacyjne urządzenia zaprojektowane przez technologów pracujących dla marki Body Space na pierwszy rzut oka niewiele różnią się od klasycznych urządzeń. Jednak w przeciwieństwie do klasycznego sprzętu, urządzenia Body Space działają w oparciu o innowacyjną technologię Vacu Therm oraz Infrared. Efekty regularnych ćwiczeń na nowoczesnych bieżniach czy rowerkach są fenomenalne – ilość tkanki tłuszczowej maleje, cellulit się redukuje, poprawia się krążenie krwi i limfy, wzmacnia się układ sercowo-naczyniowy.

Zaufaj profesjonalistom

Nawiązując współpracę z marką Body Space, nie jesteś zdany tylko na siebie. Profesjonalni dorady przeprowadzą Ciebie i Twoich pracowników przez cały etap wdrożenia, udostępnią materiały marketingowe i zorganizują wyczerpujące szkolenia. Co ważne, będziesz miał prawo do posługiwania się nazwą własną marki, zachowując jednocześnie pełną autonomiczność.