Zdrowie i Uroda

Ratunek dla łysiejących

171Views

Mężczyźni coraz bardziej o siebie dbają. Do lamusa odchodzą przekonania, że mężczyzna używa jedynie mydła. Współczesny facet korzysta z wielu kosmetyków, począwszy od pianki do golenia a na maseczkach oczyszczających skończywszy. Częściej też korzysta z usług salonów kosmetycznych lub prywatnych klinik włosów.

Dobry wygląd to połowa sukcesu

Truizmem jest twierdzenie, że dobry wygląd poprawia notowanie u potencjalnego pracodawcy lub kontrahenta. Chcąc być skutecznym w biznesie lub spełnionym w życiu trzeba o siebie dbać. Przy czym dbałość ową należy rozumieć bardzo szeroko. To z jednej strony systematyczna kontrola zdrowia, higieniczny tryb życia, z drugiej poprawa estetyki wyglądu. I choć to stereotyp, to lepiej postrzegany będzie zadbany, pachnący, gustownie ubrany człowiek niż niedogolony, przepocony i brudny. Nawet, jeśli obaj będą reprezentowali ten sam poziom kompetencji.

Łysienie, nie tylko męski problem

Jednym z elementów składających się na dobry wygląd z całą pewnością są włosy. Ich gęstość i barwa dla wielu mężczyzn są synonimem sukcesu, a pierwsze oznaki siwizny czy rzednące na skroniach kosmyki urastają do rangi problemu. Za zjawisko łysienia odpowiadają najczęściej hormony i wówczas jest ono dziedziczne. Wypadanie włosów może być także spowodowane wysoką gorączką, chorobami tarczycy, chemioterapią i długotrwałym stresem. I choć dotknąć może każdego, to mężczyźni ze względu na działanie testosteronu częściej na łysienie narażeni. Informacje takie znajdziemy na stronach internetowych, po wpisaniu haseł transplantacja włosów warszawa, klinika włosów warszawa, czy przeszczep włosów warszawa.

Transplantacja włosów

Z pomocą męskiemu samopoczuciu przychodzi medycyna estetyczna. Poszukując rady na dolegliwości warto zajrzeć na wyszukiwanie klinika włosów warszawa. Stolica, jako centrum biznesowe zda się wymarzonym miejscem na zabiegi estetyczne, bo też to w sercu kraju najczęściej spotykają się ludzie rządni sukcesu lub po prostu dbający o siebie. Po wybraniu haseł transplantacja włosów Warszawa oraz przeszczep włosów warszawa zainteresowani znajdą cała gamę miejsc, gdzie mogą znaleźć radę i rozwiązanie problemu łysienia. Potem wystarczy jedynie wybrać dogodne dla siebie miejsce i umówić się na wizytę w klinice włosów, gdzie pod fachowym okiem przejdzie się zabieg transplantacji włosów i odzyska atrakcyjny wygląd.