Dom i Wnętrze

Szkieletowe domy drewniane

621Views

Domy drewniane to domy przyszłości – taka panuje powszechnie opinia. Czy to prawda? Całkiem możliwe, że tak. Domy kanadyjskie dają ludziom ogromny potencjał i wiele możliwości, m.in. do swobodnej przebudowy, dlatego ludzie chętnie będą decydować się na budynki stawiane tą metodą.

Producent domów drewnianych – mawit.com.pl

Należy jednak wiedzieć, że szkieletowa technika stawiania domów jest bardzo wymagająca. W Polsce nie ma wielu ekip budowlanych, które są wyspecjalizowane w tej technice. Jednak nie oznacza to faktu, że nie ma ich wcale. W Małopolsce, w miejscowości Imielin swoją siedzibę ma firma mawit.com.pl, która od 2000 roku znajduje się na rynku. Pierwszą ich specjalizacją był przerób drewna okrągłego dla celów budowlanych. Teraz jest to prężnie działająca firma, która ma na swoim koncie ponad dwieście zrealizowanych inwestycji. Łączna powierzchnia wszystkich budynków jakie już postawili to 18000 metrów kwadratowych. W specjalnej zakładce umieszczonej na stronie znaleźć można referencje, jakie wystawili im zadowoleni klienci.

Oferta domów drewnianych

W ofercie firmy Mavit znaleźć można gotowe projekty domów drewnianych w stylu tradycyjnym oraz nowoczesnym. Szkieletowa technika stawiania domów pozwala na stworzenie konstrukcji, które wyglądem nie będą się niczym wyróżniać od domów murowanych. Jeżeli jednak klient będzie tego oczekiwał, to elewacja może być wykonana z pseudo-bali lub też można zdecydować się na elewację zwykłą – drewnianą, prostą. Domy drewniane są bardzo tanią inwestycją. 

ubezpieczenie motocykla meble balkonowe z tworzywa sztucznego https://xann.pl/sitemap