Dom i Wnętrze

Modny styl skandynawski w sypialni

828Views

Styl skandynawski w sypialni ma przyjemność gościć coraz częściej w wielu domach. Kojarzony z ogromnym chłodem pięknej Skandynawii stanowi wspaniałą koncepcję do urządzenia tego pomieszczenia, gdzie relaksujemy się po ciężkim dniu.

Styl skandynawski w sypialni – proste meble

Styl skandynawski w sypialni opiera się w dużej mierze na prostocie. Zalecany jest wybór łóżka na prostej ramie – z drewna lub materiału – stanowiącego centrum naszej sypialni. Jest to najważniejszy mebel, który może być również wykonany z palet będących absolutnym hitem wnętrzarskim, pozwalającym na uzyskanie mebla tanim kosztem. W zależności od ilości posiadanego miejsca możemy pozwolić sobie na dalsze rozplanowanie mebli. Ciekawą propozycją jest garderoba na kółkach pod postacią prostego wieszaka, który będzie można zawsze swobodnie przesuwać, nawet poza obręb sypialni. Przy łóżku można umieścić prostą ławkę z wygodnymi poduszkami, również wykonaną z palet. 

Ciepłe tkaniny

Ten zimny styl skandynawski w sypialni pomogą nam ocieplić różnego rodzaju tkaniny pod postacią kocy, pledów, jak również poduszek. O ile baza całej sypialni powinna być wykonana w jasnych kolorach, tak w przypadku poduszek można pozwolić sobie na delikatne szaleństwo. Poduszki mogą być wykonane nawet w ciemnych kolorach – czarnych, jednak nie w przeważających kolorach. Można je z powodzeniem łączyć z jasnymi szarościami, bielą, czy nawet kremem, różem. Razem z ciepłym dywanem rzuconym na podłogę będą wspaniale wpływać na ocieplenie klimatu w sypialni. 

https://xann.pl/sitemap http://wmkiw.pl/jazda-na-niemieckich-tablicach-z-polskim-ubezpieczeniem-czy-to-mozliwe/ https://antonraby.com/fotel-wiszacy-rattanowy-niebanalny-mebel-na-taras/