Dom i Wnętrze

Wykorzystaj lato w ogrodzie!

590Views

Ciepłe i słoneczne lato to najlepsza pora na to, aby spędzić je na świeżym powietrzu. Wystarczy kilka kroków, aby zmienić nasz ogród w wyjątkową przestrzeń wypoczynkową. W poszukiwaniu inspiracji na piękny ogród warto zajrzeć na strony internetowe najlepszych producentów mebli outdoorowych w kraju. Zaproponują nam oni ciekawe i nietuzinkowe kolekcje technorattanowe, rotangowe i modułowe. Jakie rozwiązania wybrać?

Znajdź własny styl w ogrodzie!

Jak pragniesz spędzać czas w ogrodzie? Czy ma to być miejsce do samotnego relaksu czy może przestrzeń, z której korzystać będziemy z innymi domownikami? Wybór konkretnych mebli powinien być zależny od tego, jak widzimy swój wolny czas w ogrodzie.

Jakie meble ogrodowe wybrać? Jeśli cenimy klasyczne rozwiązania warto rozejrzeć się za kompletami technorattanowymi, które łączą w sobie wysoka trwałość oraz ciekawy wygląd. Technorattan jest Polakom znany od dawna, jednak obecnie producenci przedstawiają go w odświeżonej wersji. Nowoczesne meble technorattanowe oparte są na aluminiowych, zabezpieczonych przed rdzą stelażach, których atutem jest bardzo niska waga. Dzięki takim stelażom meble bez trudu podniesiemy i przeniesiemy z miejsca na miejsce. Wierzch mebli technorattanowych pokrywa syntetyczna plecionka o nieporowatej strukturze – oznacza to, że tworzywo to nie chłonie brudu ani wilgoci, a jego czyszczenie nie sprawia problemu.

Ciekawymi meblami w ogrodzie okażą się także fotele i sofki rotangowe. Naturalny rattan pozyskiwany jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju – to gwarancja wysokiej jakości i ochrony środowiska.

Posiłki na świeżym powietrzu

Chcąc ugościć bliskich na wspólnym grillu przede wszystkim odpowiedzmy sobie na pytanie jaki grill wybrać: grill gazowy czy węglowy? Nowoczesne grille gazowe są coraz chętniej wybierane – wynika to z faktu, że nie emitują one tak gryzącego dymu jak grille węglowe. Eleganckie grille gazowe zachwycą nas również ilością funkcji dodatkowych – możemy samodzielnie regulować wysokość ognia pod grillowanymi potrawami.