Ciekawe

Ręcznie szyte misie – wyjątkowy pomysł na prezent!

270Views

Podaruj takiego misia, który będzie jedyny w swoim rodzaju – wybierz ręcznie szyte przytulanki, które są inne niż wszystkie!

Miś – uniwersalny pomysł na prezent

Miś jest od lat jednym z najczęściej wybieranych upominków nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Doskonały na każdą okazję – na urodziny, imieniny, pod choinkę, na Dzień Dziecka, na rocznicę czy na Walentynki. Tak naprawdę każda okazja jest dobra, aby wręczyć przytulankę!

Zatem miś to uniwersalny pomysł na prezent, który będzie przypominał o ważnych momentach i może towarzyszyć w tych, które dopiero nadchodzą. Może stać się najbliższym przyjacielem, powiernikiem tajemnic, a także kompanem tych dobrych i trudnych chwil.

Jeśli także chcesz podarować misia, warto wybrać takiego, który będzie unikatowy – w tej roli doskonale sprawdzą się ręcznie szyte misie przygotowane przez uzdolnionych artystów!

Miś ręcznie szyty – inny niż reszta

Obecnie ręcznie szyte misie są kupowane coraz częściej – to atrakcyjna alternatywa dla przytulanek produkowanych w Chinach. Te tworzone przez artystów jako rękodzieło (handmade) są nie tylko oryginalne, ale również wyróżniają się najwyższą jakością – są wytrzymałe, trwałe, dlatego mogą służyć przez długie lata.

Co więcej, artysta może przygotować ręcznie szytego misia zgodnie z pomysłem swojego klienta – możemy określić jego wielkość, kolor oraz dobrać do niego ubranka lub inne dodatki, Ponadto, miś może być również ozdobiony haftem z imieniem właściciela, aby było od razu wiadomo, do kogo należy.

Gdzie można kupić ręcznie szytego misia?

Obecnie ręcznie szyte misie są dostępne także w Polsce – ich przygotowywaniem zajmuje się wielu artystów specjalizujących się w szyciu. Możemy zatem bez problemu wybrać taki upominek, który spełni nasze wymagania i będzie idealny dla solenizanta.

Największy asortyment czeka na nas w internecie – wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej takie słowa jak „ręcznie szyty miś”, aby natychmiast przekonać się, że mamy w czym przebierać. Misie są różnorodne, dziergane, szyte na maszynie czy ręcznie – możemy bez trudu wybrać takiego, który będzie najlepszy.

Zatem wtedy, gdy chcesz podarować upominek, który będzie jedyny w swoim rodzaju, wybierz ręcznie szytego misia!

Ręcznie szyte misie znaleźć można w Artistroom.pl