Dom i Wnętrze

Nowoczesne, modułowe narożniki ogrodowe

1.22KViews

O meblach modułowych zrobiło się w ostatnich latach bardzo głośno – producenci zachwalają parametry oferowanych kolekcji, a sami klienci zwracają uwagę na nowoczesny design oraz innowacyjne technologie wykorzystane przy tych zestawach. Czy meble modułowe faktycznie okażą się strzałem w dziesiątkę w naszych ogrodach? Czy takie zestawy zapewnią nam komfort i wysoki poziom wypoczynku?

Dlaczego właśnie meble modułowe stały się popularne?

Do niedawna kolekcje ogrodowe kojarzyły nam się z zestawami złożonymi z pojedynczych elementów: krzeseł, foteli, sofek, stolików. Takie zestawy spełniały swoją rolę, jednak dawały niewiele możliwości twórczej kreacji miejsca wypoczynkowego. W przypadku mebli modułowych jest zupełnie inaczej – kolekcja złożona jest z elementów posiadających niewielkie złączki – dzięki nim możliwe jest łączenie poszczególnych elementów i stworzenie np. obszernej sofy. Taki narożnik ogrodowypozwoli na wygodne usadzenie kilku gości naraz. Kiedy jednak obszerna sofa nie będzie nam potrzebna w kilku prostych ruchach odłączymy meble od siebie i wykorzystamy pojedyncze fotele czy dwuosobowe sofki. Kolekcje modułowe to świetna opcja dla osób kreatywnych, które nie lubią nudy i cenią możliwość łatwych zmian w przestrzeni wypoczynkowej.

Gdzie kupować meble modułowe?

Zdecydowanie u producentów – zaoferują nam oni interesujące zestawy, dopasowane do gustów licznych odbiorców. Uwagę zwraca nietuzinkowy design i wykorzystanie innowacyjnych technologii. Aluminiowe stelaże malowane są proszkowo, przez co są wysoce odporne na wnikanie rdzy. Zamiast klasycznych oparć i podłokietników zestawy uzupełnione są przez piękne liny polipropylenowe, które podnoszą estetykę mebla i pozytywnie wpływają na cyrkulację powietrza.

 

 

Stół na taras Dni Otwarte 2019 - zapraszamy! Duży stół na taras – ogród otwarty dla bliskich