Dom i Wnętrze

Nowoczesne fuzje smaków w naszych kuchniach

613Views

Nasza kuchnia to miejsce, gdzie każdego dnia możemy odkrywać nowe smaki i zapachy – wystarczy nieco czasu i cierpliwości. W poszukiwaniu doskonałych dań pomogą nam doświadczeni kucharze, ciekawe przepisy oraz nowoczesne garnki udostępniane przez czołowych producentów.

Garnki, które zmienią podejście do kuchni!

Czy garnki mogą nas jeszcze zaskoczyć? Zdecydowanie tak – przekonuje o tym jeden z najlepszych producentów w kraju. Na stronie gerlach.pl znajdziemy nowoczesne komplety garnków, które tworzone są z trwałych materiałów i projektowane są przez doświadczonych designerów. Garnki gerlach wykonywane są ze stali nierdzewnej 18/10, która odznacza się wysoką odpornością na odkształcenia, działanie wysokiej temperatury, korozję. Wewnątrz znajdziemy miarki, które pozwolą precyzyjnie odmierzyć płyny. Każdy garnek posiada dedykowaną pokrywkę, która idealnie przylega i nie pozwala na uciekanie ciepła. Dzięki niewielkim odpowietrznikom możliwe jest odparowanie pary wodnej i zagęszczenie potrawy.

W dnach garnków umieszczono aluminiowe dyski – ich zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła, lepszą dystrybucję energii. Aluminiowy dysk pozwoli na wykorzystywanie garnków na wszystkich rodzajach kuchenek, również na kuchenkach indukcyjnych.

Smażone potrawy: odkryj pełnię ich smaku!

Smażone potrawy smakują wyjątkowo, jednak lekarze przestrzegają nas przed ich nadmiernym spożywaniem – chodzi przede wszystkim o olbrzymią ilość tłuszczu, które chłoną one podczas smażenia. Producenci rozwiązali ten problem! Poprzez zastosowanie powłoki ceramicznej w patelniach możliwe stało się smażenie na niewielkiej ilości tłuszczu, co znacząco zmniejsza kaloryczność potrawy. Ceramiczne powłoki pozwalają również na zmniejszenie ryzyka przywierania potrawy i jej przypalenia. Wygodne uchwyty nowoczesnych patelni sprawią, że smażenie stanie się jeszcze prostsze!

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….