Ciekawe

Jaka osłona tarasu przed wiatrem będzie najlepsza?

409Views

Nowoczesne meble ogrodowe to podstawa, która pozwoli nam w ogrodzie czy na tarasie stworzyć wygodne miejsce wypoczynkowe dla nas i naszych bliskich. Poza meblami warto jednak zastanowić się, jaka osłona tarasu przed wiatrem będzie najlepsza. Wśród licznych propozycji topowych producentów warto wymienić nowoczesne pergole tworzone z wysokiej jakości materiałów. Co powinniśmy o nich wiedzieć?

Osłona tarasu przed wiatrem i silnym słońcem

Nowoczesne pergole ogrodowe znacząco różnią się od pergol znanych nam z przeszłości. Dzisiaj taka osłona tarasu przed wiatrem wykonana jest z aluminiowych elementów malowanych proszkowo, a sama konstrukcja wznoszona jest modułowo. Pergola jako osłona tarasu przed wiatrem to strzał w dziesiątkę – dach pergoli wykonany jest z aluminiowych lameli, które są obrotowe. Jako użytkownicy to my decydujemy o ich pozycji oraz o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę. Listwy w pozycji całkowicie zamkniętej tworzą szczelny dach, który ochroni nas nie tylko przed słońcem, ale również przed niespodziewanym deszczem. Pergola posiada zintegrowaną rynnę, która pozwoli na odprowadzanie wody poza jej obręb.

Osłona tarasu przed wiatrem w formie rolet bocznych

Pergola to świetny pomysł na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej. Aby jednak jeszcze bardziej podnieść nasz komfort warto zainwestować też w rolety boczne – jest to osłona tarasu przed wiatrem. Rolety boczne pozwolą na podniesienie poziomu wygody, ale i prywatności – rolety możemy opuszczać nisko, co ochroni nas również przed spojrzeniami sąsiadów czy przechodniów. Osłona tarasu przed wiatrem w formie rolety to produkt zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Tak zaprojektowane miejsce wypoczynkowe stanie się ulubionym dla wszystkich domowników.

 

 

 

zobacz więcej …. zobacz więcej …. zobacz więcej ….