Ciekawe

Jak wybrać suknie ślubne dla puszystych?

151Views

Wiele kobiet martwi się swoją nieco bardziej puszystą sylwetką. Z tego też powodu decydują się na prawdziwie drakońskie diety, które kończą się kiepsko dla zdrowia. Zamiast tego warto zaakceptować, że przecież nasza druga połówka kocha nas właśnie takimi, jakie jesteśmy i że puszyste znaczy krągłe, kobiece i naturalne.

Suknie ślubne dla puszystych

Co więcej – nie powinniśmy mieć żadnego problemu ze znalezieniem sukni ślubnych xxl. Dlaczego? Otóż jest naprawdę wiele modeli odpowiednich dla nieco większych pań. Zresztą spójrzmy na chwilę wstecz. Kiedy spoglądamy na dawne obrazy, na piękne kobiety w balowych sukniach, to przecież nie myślimy sobie, że kiepsko wyglądają, ponieważ mają trochę więcej kilogramów. Suknie bowiem stworzone są właśnie do krągłych, kobiecych sylwetek. Trzeba tylko umiejętnie dobrać krój i kilka innych szczegółów.

Suknie ślubne xxl – najlepsze kroje

Które suknie ślubne dla puszystych będą zatem najlepsze?

1) krój typu A

Generalnie takie suknie ślubne optycznie wydłużają i wysmuklają sylwetkę. Po czym je poznać? Cóż już na pierwszy rzut oka wyróżnia je dość charakterystyczny kształt litery A. Oznacza to, że góra sukni mocno przylega do ciała, talia jest ładnie zarysowana, a poniżej spódnica się rozszerza.

2) w stylu empire

Dobrym pomysłem jest także zainwestowanie w suknie typu empire. Ten model zainspirowany czasami cesarskimi posiada charakterystyczne odcięcie pod biustem. Pomaga to wyeksponować tę część ciała oraz zakryć nielubiane przez nas fałdki na brzuchu.

3) prosty, delikatny krój

Oczywiście doskonale sprawdzają się także proste, skromne suknie ślubne xxl. Szczególnie należy pamiętać o tym, że prawdziwe suknie ślubne dla puszystych nigdy nie będą miały świecących materiałów ani zbyt dużej ilości falbanek. Prosta, staromodna koronka czy nieco nostalgiczny tiul sprawdzą się zaś doskonale.

Suknie ślubne xxl to nie wszystko

Pamiętajmy także o tym, że suknie ślubne dla puszystych będą się na pewno znakomicie prezentowały, to jednak warto trochę podkreślić walory naszej figury innymi rzeczami. Przede wszystkim będzie to odpowiednia bielizna – podkreślająca uda, eliminująca brzuszek, zaznaczająca talię i podnosząca biust. Ponadto przedstawicielki bardziej krągłych kształtów powinny korzystać z możliwości, jakie daje im natura i szukać sukni ślubnych dla puszystych mających odpowiedni dekolt eksponujący to, czego chudsze przedstawicielki płci pięknej raczej nie mają.