Ciekawe

Fotobudka sprzedaż dla firm – na imprezy integracyjne

188Views

Organizacja imprez integracyjnych wymaga szczególnej oprawy. Służą one w końcu lepszej atmosferze w pracy i budowaniu silniejszych relacji pomiędzy pracownikami. Poza zatrudnieniem koordynatora, który ma prowadzić tematyczne zabawy, warto zainwestować w fotobudkę.

Fotobudka sprzedaż – udana impreza i świetne zdjęcia

Zakup fotobudki ma szereg zalet można ją bowiem wykorzystywać na imprezach integracyjnych, a także branżowych. W fotobudce zmieści się nawet 6 osób, dlatego zabawa jest ciekawa, a zdjęcia unikalne. Do każdej fotobudki dodawane są gadżety tematyczne. Można również zakupić własne. Śmieszne okulary, kapelusze czy peruki, wszystkie sprawią, że pstrykanie fotek będzie „ubawem po pachy”. Zdjęcia można obrabiać i zmieniać, dodając do nich zabawne komentarze. Niektóre zdjęcia mogą trafić na stronę internetową firmy ocieplając jej wizerunek. Mogą nawet znaleźć się na głównej stronie – o Nas, z opisem i charakterystyką poszczególnych pracowników. Będzie to dobra zachęta do obejrzenia treści strony i zainteresowania się ofertą firmy. Zatem impreza integracyjna może być okazją do zorganizowania kampanii marketingowej firmy. Fotobudka daje naprawdę duże możliwości. Oczywiście zdjęcia można bezpośrednio przesłać na firmowe konto na portalu społecznościowym, gdyż tam będą stanowić udaną pracę promocyjną.

Fotobudka sprzedaż – udana impreza branżowa

Branżowe targi są okazją do zaprezentowania swojej oferty klientom. Aby prezentacja była atrakcyjna warto zainwestować w fotobudkę. Z zewnątrz będzie oklejona emblematami firmy. Klienci będą mogli zrobić sobie zdjęcie na którym może lecz nie musi widnieć jej logo, w zależności od ustawień. W oczekiwaniu na wydruk klienci będą na ekranie oglądać bardzo krótką reklamę firmy, musi więc być chwytliwa i prezentować cały wachlarz oferowanych usług. Można również zainwestować w gadżety, które bezpośrednio kojarzą się z działalnością firmy i w ten sposób działać również podprogowo na wybory konsumenckie klientów. W obliczy dużej konkurencji fotobudka jest szansą na wyróżnienie się. Taka forma promocji w połączeniu z tradycyjnymi reklamami i prezentacjami bardziej trafi do klientów.

Fotobudka sprzedaż – spektakularna promocja firmy

Fotobudka po raz pierwszy pojawiła się w Stanach Zjednoczonych na Broadwayu. Jeśli więc tam osiągnęła spektakularny sukces, tym bardziej przyczyni się do sukcesu i promocji firmy. Jednorazowa inwestycja może się zwrócić w czasie, gdyż fotobudka będzie wykorzystywana na imprezach integracyjnych i eventach biznesowych rokrocznie. Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka sprzedaż.